IMG_4636-Edit-Edit
Докато приемах Winny 50 усетих ускоряване на метаболизма и подобрено възстановяване. Бях тонизиран и пълен с енергия. Чувствах се отлично.
Димо Бенев, треньор, атлет, силов трибой, културист
Юлийй Русев мнение за Oxidal от Айдиялабс (IdeaLabs)
Приемайки 10-15 капки Oxidal разтворени в 1.5 литра вода по време на тренировка, комбинирано с 1 грам инозин 30 минути преди тренировка се оказа невероятна комбинация за бодибилдинг тренировките ми!
Юлий Русев, културист- Балкански шампион, финалист на световно първенство тежка категория
Тодорка Иванова - Тоди светвно първенство 2015 най-добрата
След като проведох подготовката си с ксеноандрогени от Mega Gear, спечелих турнира в Пловдив и Балканската титла  в категория Физик (културизъм)2015, в последствие станах световна шампионка. като добавките на Xenobg , бяха в подготвките ми
Тодорка Иванова,
Тодор Василев трибой подготвка с ксеноандрогени от MegaGear
Инжекционните ксеноандрогени на Mega Gear са най-доброто за мен в подготовката ми за състезания
Тодор Василев, национален състезател по силов трибой кат. 93кг
nikolaj-penchev
Помагат ми за възтановяваванте след тежката подготовка за Европейско първенство
Николай Пенчев, Европейски шампион за младежи
radostina-lulova-xenobg
Приемайки Pansteron и Androsteron от Idealabs успях да се възстановя от три състезания по силов трибой,проведени в рамките на един месец и да се подготвя за европейското първенство. Изключително добре усетих въздействието им върху тироидните хормони и метаболизма,тъй като имам хипофункция на щитовидната жлеза. Резултатите ми разтяха,наспивах се добре и имах сила и енергия за тренировки.
Радостина Лулова, силов трибой – европейска шампионка
Marina Dekova
Използвах Tren-bol и Winny 50 в подготовката си за състезание по бикини-фитнес и постигнах най доброто си класиране